Agner Petersen

Bestyrelse

Louise Østergaard

Bestyrelsesmedlem

Peter Ringtved

Adm. Direktør 25215540 per@dsvp.dk
  • Bestyrelsesformand i Group VH A/S
  • Bestyrelsesformand i Vestjysk Hydraulik Holding A/S
  • Bestyrelsesformand Madsens Maskinfabrik ApS
  • Næstformand i Musikhuset Esbjerg
  • Bestyrelsesmedlem i Esbjerg Seminariums Uddannelsesfond
  • Bestyrelsesmedlem Kunsten ApS

Poul Vig Nielsen

Bestyrelsesmedlem
  • Bestyrelsesmedlem i Jysk Fynske Medier P/S

Jens Sandahl Sørensen

Bestyrelsesmedlem
  • Næstformand i Tønder Erhvervsråd
  • Formand for Højer Designefterskole og Tønderhus Fond
  • Bestyrelsesmedlem i Mind Factory by Ecco
  • Formand for Tønderhus Fond
  • Bestyrelsesmedlem Jysk Fynske Medier P/S

Anton Yding

Næstformand
  • Bestyrelsesmedlem i Jysk Fynske Medier P/S

Peter Erik Hansen

Bestyrelsesformand
  • Bestyrelsesformand i Jysk Fynske Medier P/S
  • Bestyrelsesformand for ABC Hansen A/S
  • Næstformand i EFK (Sønderjyske Elite)
  • Bestyrelsesmedlem i Eegholm A/S
  • Bestyrelsesmedlem i Cormall A/S
  • Bestyrelsesmedlem i Thyregod Maskinfabrik A/S

Jakob Lose

Bestyrelsesmedlem
  • Bestyrelsesformand i Fiskeri- og Søfartsmuseet
  • Bestyrelsesmedlem i Endrupholm Jytte og Johan Hoffmanns fond
  • Bestyrelsesmedlem SwitchPay ApS

Repræsentantskab

Aabenraa

Anders Jessen

Billund

Robert Terkelsen

Leif Krarup

Laurits Heick

Esbjerg

Jakob Lose

Bestyrelsesmedlem
  • Bestyrelsesformand i Fiskeri- og Søfartsmuseet
  • Bestyrelsesmedlem i Endrupholm Jytte og Johan Hoffmanns fond
  • Bestyrelsesmedlem SwitchPay ApS

Tage Rosenstand

Bestyrelsesmedlem

Dina Reffstrup

Thomas Paabøl Andersen

Johnny Søtrup

Jesper Frost Rasmussen

Lars Boel

Lars Sørensen

Per Andersen

Arne Paabøl Andersen

Haderslev

Hans Peter Geil

Kolding

Anton Yding

Næstformand
  • Bestyrelsesmedlem i Jysk Fynske Medier P/S

Morten Hansen

Ringkøbing-Skjern

Leif Kargo Christensen

Sønderborg

Peter Erik Hansen

Bestyrelsesformand
  • Bestyrelsesformand i Jysk Fynske Medier P/S
  • Bestyrelsesformand for ABC Hansen A/S
  • Næstformand i EFK (Sønderjyske Elite)
  • Bestyrelsesmedlem i Eegholm A/S
  • Bestyrelsesmedlem i Cormall A/S
  • Bestyrelsesmedlem i Thyregod Maskinfabrik A/S

Heidi F. Jørgensen

Tønder

Jens Sandahl Sørensen

Bestyrelsesmedlem
  • Næstformand i Tønder Erhvervsråd
  • Formand for Højer Designefterskole og Tønderhus Fond
  • Bestyrelsesmedlem i Mind Factory by Ecco
  • Formand for Tønderhus Fond
  • Bestyrelsesmedlem Jysk Fynske Medier P/S

Agner Petersen

Peter Gad Thysen

Varde

Poul Vig Nielsen

Bestyrelsesmedlem
  • Bestyrelsesmedlem i Jysk Fynske Medier P/S

Anni Thomsen

Bjarne Skovfoged Jensen

Dorte Schori

Louise Østergaard

Bestyrelsesmedlem

Rie Duus

Vejen

Morten Thorøe

Dine Nielsen

Poul Finnemann Viuff